پنج دلیل برای سفر با کشتی کروز ام اس سی در نوروز

تفریحات در کشتی های کروز ام اس سی

همواره در ام اس سی تلاش میشود چشمان مسافران را از تعجب باز نگه داشته شود! اجراهای گروه های بین المللی و حرفه ای در سراسر کشتی لحظات آرامش بخشی را برای شما به ارمغان می آورد. اوج این لحظات را میتوانید هر شب در سالن نمایش بسیار بزرگ و مجهز کشتی تجربه کنید. به علاوه، گروه سرگرمی ام اس سی نخواهد گذاشت حتی لحظه ای را بدون سرگرمی در کشتی سپری کنید.
 

گشتهای شهری در تورهای کشتی کروز ام اس سی

تجربه های فراموش نشدنی مکانهایی فوق العاده را با طراحی خاص تیم ۱۲۶ نفره مشاوران سفر ام اس سی میتوانید در بیش از ۲۰۰۰ برنامه سفر در ۱۹۰ شهر و ۷۳ کشور به لذت های خود اضافه کنید.
 

غذاها در کروز ام اس سی

Previous
Next
غذای خوب نکته ای فراموش نشدنی در مرکز کار کشتی های کروز ام اس سی میباشد. رستورانهایی که به شکلی بسیار لوکس طراحی شده اند و بوفه ای بسیار بزرگ که آشپزها در روبروی شما در حال پخت و پز با مواد غذایی با برترین کیفیت هستند.
 

سرگرمی های خانوادگی در سفر با کشتی کروز

کشتی های کروز ام اس سی، بعنوان یکی از حامیان یونیسف همواره توجه بخصوصی به کودکان دارد. این کشتی ها با استفاده از برندهایی مثل چیکو، لگو و مربیان حرفه ای سفری ویژه را برای کودکان برنامه ریزی میکند.

ورزش و تناسب اندام در تورهای کشتی کروز

سالن ورزش مجهز در کشتی که هنگام ورزش نمایی پانورامیک از دریا روبروی شما خواهد بود. همچنین امکان ورزش با مربی شخصی، کلاس های یوگ، زمین تنیس، والیبال، بسکتبال، پیست پیاده روی و …. از امکانات ورزشی کشتی های کروز ام اس سی میباشد. همچنین با استفاده از سالن سونا و جکوزی سرپوشیده با نمای دریا، آرامشی بی همتا برای شما فراهم خواهد آمد.