021 71128 reservation {at} nilfamtravel.com
نماینده رسمی کشتی های کروز ام اس سی : برگزارکننده تخصصی تورهای اروپا
021 71128 reservation {at} nilfamtravel.com
نماینده رسمی کشتی های کروز ام اس سی : برگزارکننده تخصصی تورهای اروپا

قیمت تور کشتی کروز

تور کشتی کروز توسط نیلفام سیر پردیس، نخستین نماینده رسمی کشتی های کروز MSC در ایران و برگزارکننده تخصصی تورهای لوکس و کشتی کروز در اروپا، دبی و سراسر جهان

تور کشتی کروز

بهترین قیمت تور کشتی کروز مسیر خلیج فارس، اروپا و سایر نقاط جهان

قیمت تور کشتی کروز MSC

بهترن نرخ تور کشتی کروز مسیر خلیج فارس (امارات ، عمان، قطر)

قیمت کروز خلیج فارس

این مسیر در سالهای اخیر به یکی از پرطرفدارترین مسیرها در تورهای کشتی کروز مبدل شده است. کشتی کروز مسیر خلیج فارس که اغلب با شروع و پایان در دبی به فروش میرسد، بخاطر آسودگی اخذ ویزا و امکان تجربه ی یک کشتی کروز بصورت فول برد در نزدیکی ایران، موقعیتی فوق العاده است که چندین ماه در سال امکان آن وجود دارد. برای مشاهده پکیج های مختلف تور کشتی کروز در این مسیر، به صفحه ی تورهای کشتی کروز رجوع کنید.

قیمت تور کشتی کروز مسیرهای اروپایی

بهترین نرخ کشتی کروز مسیر ایتالیا اسپانیا فرانسه و مابقی مسیرهای اروپایی همراه با اخذ ویزای شنگن

همواره اخذ ویزای شنگن یکی از مهمترین جوانب تورهای کشتی کروز در مسیرهای اروپایی میباشد. نیلفام سیر، با سالها تجربه در برگزاری اینگونه تورها ارائه دهنده برترین تورهای کشتی کروز با بهترین قیمت و خدمات در اروپا میباشد.

برای مشاهده پکیج های مختلف تور کشتی کروز در این مسیر، به صفحه ی تورهای کشتی کروز رجوع کنید.

چرا کشتی کروز بهترین شیوه ی مسافرت است؟

مزایای سفر با کشتی های کروز

در شرکت نیلفام همیشه نظرات مسافران پس از سفر بررسی و سعی بر برطرف کردن تمامی نکات خواهد شد که این کار بصورت روزافزون بر روی کیفیت و رضایت مسافران تاثیرگذار بوده است. افتخار ما رضایت مسافران و معرفی ما به دیگران است.

 

راحتی جابجایی بین شهرها در تورهای کشتی کروز

 
تور کشتی کروز به شما اجازه میدهد تمامی مقاصد مورد نظر خود را در یک برنامه سفر بی نظیر بازدید کنید. این بدان معنی است که فقط یکبار چمدان خود را باز میکنید و در کابین لوکس خود نیاز به حمل و نقل چمدان بین مقاصد مختلف نیستید. همچنین با رزرو کردن یک تور کشتی کروز دیگر نیاز به گذراندن مراحل وقت گیر ورود و خروج هواپیما نخواهید داشت و در کل اقامتی دلپذیر برای شما خواهد بود.
 

اقامت در شهری شناور با تورهای کشتی کروز

 
 ناوگان کشتی های فوق مدرن شرکت کشتی های کروز ام اس سی بسیار فراتر از یک مرکز تفریحی شناور هستند. میتوان گفت آنها شهرهای شناور بر روی آب هستند. شما با رزرو یک تور کشتی کروز در مرکز این شهرها زندگی میکنید و تمامی جاذبه های آن در دسترس و نزدیکی شما هستند.
از جمله آنها میتوان به موارد ذیل اشاره کرد:
کافه های ایتالیایی، بوتیک، مغازه های تک سفری، دامنه وسیعی از غذاهای طبخ شده به سبک واقعی مدیترانه ای، رستورانهایی با غذاهای خوشمزه از سراسر جهان، پیست پیاده روی، مینی گلف، مینی بولینگ، بسکتبال، تنیس، استخرهای متعدد با سرسره آبی، سولاریوم، سالن بدن سازی، مرکز زیبایی ، کلوپ بچه ها و بازی های دنیای مجازی ، موسیقی زنده، سالن آمفی تئاتر، تجهیزات پزشکی، اینترنت، تلویزیون ماهواره ای و بسیاری امکانات دیگر.
در واقع شما با انتخاب یک تور کشتی کروز ، امکانات زیادی را در اختیار خواهید داشت.
 

تور کشتی کروز و مواجهه با فرهنگ های متفاوت

 
سفر با کشتی های کروز ام اس سی اکتشاف در سفر را برای شما آسوده میسازد. زیرا تمامی کارهای زیرساختی از قبل برای اکتشاف مقاصد جدید توسط شما انجام گرفته است. ارزش این کار در آن است که شما میخواهید عجیب ترین فرهنگها و مقاصد جهان را تجربه کنید. چه بخواهید بصورت انفرادی به ماجراجویی بپردازید و یا با راهنمایان محلی گردشگری، متخصصان ما تمامی جزئیات سفر با یک تور کشتی کروز را در نظر میگیرند
 

تور کشتی کروز، تعطیلاتی مناسب برای همه اعضای خانواده

 
هیچ تعطیلات دیگری نمیتواند در این اندازه به همه اعضای خانواده خدمات ارائه کند. با رزرو تور کشتی کروز بچه ها از سرگرمی های فوق العاده در تمامی طول روز بهره میبرند. از استخر و بازی های ویدئویی تا فعالیتهای کلوپ مخصوص خود. همه اینها در مکانی امن و تحت نظارت انجام میپذیرد. در نتیجه زمانی که والدین در حال گذراندن لحظات آرام و استفاده از امکانات کشتی کروز هستند، با آرامش ذهنی به گذراندن زمان میپردازند. و از آنجایی که در هر ساعت برای هر کس سرگرمی خاصی وجود دارد، میتوانید مطمئن باشید که تعطیلاتی رویایی را خواهید داشت.
 

تفریحات بی پایان در تورهای کشتی کروز

 
  سلیقه شما هرآنچه که باشد در کشتی های کروز ام اس سی دنیایی از انتخاب خواهید داشت. از تجهیرات ورزشی گرفته تا نمایش های زنده ، بازی های کامپیوتری، سینمای ۴بعدی، کارگاه های هنری، کلاسهای یوگا و بسیاری فعالیتهای دیگر… وقتی شما کشتی کروز را انتخاب میکنید. در واقع تمامی مشکلات یک سفر تفریحی را پشت سر میگذارید زیرا به تمامی دغدغه های شما از قبل فکر شده است تا تعطیلاتی فوق العاده را برای شما به ارمغان آوریم. این مسائل شامل شماره پرواز و زمان رسیدن شما، گشت های شهری چه به صورت گروهی و یا انفرادی، ترانسفر فرودگاهی و غیره میشود.

برای مشاهده ناوگان کشتی های کروز شرکت MSC میتوانید به صفحه معرفی کشتی های کروز در بالای صفحه رجوع کنید و یا بر روی اینجا کلیک کنید. در حال حاضر شرکت MSC دارای ۱۷ کشتی کروز مدرن میباشد و ۲ کشتی کروز دیگر در حال ساخت هستند تا به ناوگان این شرکت در سال های آینده بپیوندند. 

تور کشتی کروز در چه مسیرهایی هستند

کشتی های کروز در مسیر های مختلف از جمله مسیرهای اروپایی در منطقه شنگن و خلیج فارس در حرکت هستند

تورهای کشتی کروز همواره از نظر ویزا دارای تفاوت هایی با تورهای دیگر دارند. نیلفام سیر با تمرکز تخصصی بر تورهای کشتی کروز، قبل از رزرو هر تور کلیه اطلاعات لازم را در اختیار مسافران قرار میدهد تا با خیال راحت در مسیر مدنظر خود از کشتی کروز استفاده کنند و لذت ببرند. برخی از مسیرهای محبوب در تور های کشتی کروز به ترتیب زیر میباشند.

 

مسیر کروز اروپایی ایتالیا اسپانیا فرانسه 

 
این مسیر که کشتی کروز در آن بصورت کامل درمنطقه شنگن تردد دارد نیازمند ویزای شنگن و یا کارت اقامت یکی از کشورهای منطقه شنگن را دارد. 
 

مسیر کشتی کروز شمال اروپا آلمان سوئد استونی دانمارک روسیه

 
کشتی های کروز در این مسیر نیز همواره در منطقه شنگن تردد دارند ولی برخی از این کشتی ها در طول برنامه ی خود یک بار از منطقه شنگن خارج میشوند که لازم است ویزای دوبار ورود و یا مالتیپل شنگن اخذ شود تا بتوان از این کشتی ها استفاده کرد. البته برخی مواقع کشتی های کروز در مسیر شمال اروپا به کشورانگستان میروند که در خصوص چنین مسیرهایی تور کشتی کروز نیازمند به اخذ دو ویزا خواهد بود.
لازم بذکر است با حتی اگر کشتی کروز تنها یک شب در انگستان توقف داشته باشد ، بدون دارا بودن ویزای این کشور حتی بدون داشتن قصد پیاده شدن از کشتی در انگستان اجازه ی استفاده از تور کشتی کروز به مسافر داده نخواد شد.
 

تور کشتی کروز در مسیر خلیج فارس

 
تور کشتی کروز در مسیر خلیج فارس به یکی از پرطرفدارترین مسیرها مبدل شده است. زیرا بلیط پرواز بسیار ارزانتر خواهد بود و اخذ ویزای مورد نظر با سهولت بیشتری انجام میشود. لازم بذکر است که جهت رزرو تور کشتی کروز در مسیر خلیج فارس که به کشورهای امارات عمان قطر و چند کشور دیگر در منطقه خوهند رفت، نیازمند اخذ ویزایی ویژه میباشد که نیلفام این ویزا را برای مسافران کشتی کروز درخواست میدهد.
 

تور کشتی کروز دو دنیا

 
سالانه اغلب یک یا دو کشتی کروز وجود دارند که به کشورهای متعددی طی بیش از ۲ماه میروند. این کشتی های کروز که به تور کشتی کروز دور دنیا ملقب هستند نیازمند ویزاهای متعددی میباشند لذا لازم است به دقت نسبت به رزرو اینگونه مسیرهای کشتی کروز اقدام کرد.
 

تور کشتی کروز مسیر برزیل و آمریکای جنوبی

 
یکی دیگر از مسیرهای پرطرفدار برای مسافران کشتی کروز، مسیر برزیل و کشورهای آمریکای جنوبی میباشد. این مسیرها هم با توجه به کشورهای در طول مسیر نیازمند یک یا چند نوع ویزا میباشد که نیلفام پس از بررسی مسیر اطلاعات لازم را در اختیار متقاضیان تور کشتی کروز در این مسیرها قرار میدهد.

همانطور که مشخص است، قوانین بین المللی درخصوص نیاز و یا عدم نیاز ویزا در خصوص برخی از کشورها که در حالت کلی فقط نیاز به ویزای توریستی دارند برای مسافران کشتی کروز میتواند متفاوت باشد. در نیلفام سیر، با توجه به توجه تخصصی به تورهای کشتی کروز، تمامی قوانین به دقت و بروز بررسی میشود و سپس نسبت به انجام رزرو کابین کشتی کروز برای مسافران اقدام میشود تا از ضرر های مختلف جلوگیری شود.