معرفی کلاس ویژه سوئیت های لوکس وی آی پی MSC Yacht Club

لابی کروز MSC سوئیتهای Yacht club
مزایای سوئیت های لوکس وی آی پی Yacht Club Class

علاوه بر کلیه امکاناتی که کلیه مسافران در اختیار دارند، اماکن و سرویس های ویژه ای که در اختیار مسافران این کلاس از کشتی کروز قرار داده میشوند عبارتند از:
مساحت کابین حدود ۲۰الی۳۰ متر در قسمت خصوصی کشتی که دسترسی به آن فقط از طریق کارت کابین های این قسمت امکانپذیر است.
از دیگر تفاوتهای این کابین وجود وان در حمام، کمد دیواری بزرگ (Walk in Closet)میباشد
اولویت در سوار و پیاده شدن از کشتی همچنین اولویت در بندرهایی که کشتی در وسط آب توقف دارد و مسافرین برای انتقال به ساحل میبایست از قایق های نجات استفاده کنند
استفاده از مینی بار موجود در کابین، کافه مخصوص در این قسمت از کشتی و آب میوه طبیعی و ... بصورت نامحدود و مجانی (در قسمت Yacht Clubکشتی)
دسترسی مجانی به قسمت سونا
خدمات پیشخدمت اختصاصی ۲۴ ساعته
صرف غذا در هر ساعت از شبانه روز در رستوران اختصاصی بصورت مجانی
استفاده از استخر اختصاصی و عرشه آفتاب (Sun Deck) که در بالاترین طبقه کشتی فقط در دسترس مسافرین سوییت ها میباشد.
ظرف میوه و شکلات خوش آمد گویی در کابین
امکان سرو صبحانه در کابین مسافر در صورت تقاضا بصورت مجانی
آسانسور و بخش پذیرش خصوصی
تشک های ارگونومیک و امکان انتخاب انواع بالش از منوی بالش و ...


معرفی کلاس ویژه سوئیت های لوکس وی آی پی MSC Yacht Club

سالن های پذیرایی خصوصی

کابین لوکس و خدمات ویژه تنها شروع توصیف این کلاس است. در این کلاس طیف گسترده ای از امکانات اختصاصی در انتظار شما خواهد بود. مثلا سالن پذیرایی تاپ سیل لانج، سالنی با نمایی پانورامیک که میزبان شما برای پذیرایی میباشد، و همچنین عرشه ای خصوصی که در آن استخر و جکوزی خصوصی با آرامش در اختیار شما خواهید بود.

اقامتگاهی منحصربفرد

در این کلاس، کشتی خصوصی خود را درون کشتی کشف خواهید کرد. مکانی که میتوانید در آن آرامش حریم خصوصی و خاص بودن را احساس کنید. همزمان با اینکه از تفریحات دیگر قسمتهای کشتی استفاده میکنید، در دنیای لوکس این کلاس قوطه ور خواهید شد.
 
 

استفاده از بخش سونا

Previous
Next

بخش سونا و اسپا دقیقا در طبقه پایین این کلاس قرار دارد. شما از طریق آسانسور خصوصی میتوانید به سرعت به این قسمت دسترسی پیدا کنید و از خدمات این قسمت بهره ببرید.

 

غذاهای لذیذ

Previous
Next
ذائقه خود را برای سفری با شناخت غذاهای خاص آماده کنید. ام اس سی به خاطر کیفیت غذاهای خود معروف است و این امر در این کلاس ویژه با رستورانهای خاص به اوج خود میرسد. در این کلاس حق انتخاب گسترده ای درمقابل شما قرار داده خواهد شد تا در هر زمان که مایل بودید به صرف غذا بپردازید.
 

خدمات مهمانداری و پذیرش

غذای خوب نکته ای فراموش نشدنی در مرکز کار کشتی های کروز ام اس سی میباشد. رستورانهایی که به شکلی بسیار لوکس طراحی شده اند و بوفه ای بسیار بزرگ که آشپزها در روبروی شما در حال پخت و پز با مواد غذایی با برترین کیفیت هستند.