021 71128 reservation {at} nilfamtravel.com
نماینده رسمی کشتی های کروز ام اس سی : برگزارکننده تخصصی تورهای اروپا
021 71128 reservation {at} nilfamtravel.com
نماینده رسمی کشتی های کروز ام اس سی : برگزارکننده تخصصی تورهای اروپا

درباره نیلفام

درباره نیلفام

nilfam travel

درباره نیلفام

نیلفام سیر پردیس، با اتّکا به نیروهای مجرّب و با هدف برگزاری مستقیم تورهای اروپایی تأسیس شد. عمده فعالیت این شرکت، رزرو سفرهای کشتی کروز و اجرای تورهای کشتی کروز در اروپا و خاورمیانه میباشد. در راستای این امر، با مطالعه دقیق نیازهای بازار، همواره اولویّتِ ما رضایت مسـافرین، کیفیّت، و قیمت های مناسب بوده است. در این وب سایت شما میتوانید با انواع کشتی های کروز ، مسیرها و تورها آشنا شوید و در قسمت “تماس با ما و رزرواسیون” با ارسال فرم موجود، به رزرو کشتی کروز مورد نظر خود بپردازید.
این شرکت، به عنوان نخستین نماینده رسمی کشتی های کروز MSC در ایــــران مشغول به فعّالیّت می باشد و همواره تلاش کرده تا به روزترین محصولات، خدمات و تخفیفات کشتی های کروز MSC را در قالب تور کشتی کروز در اختیار هموطنان عزیز قرار دهد.
تعدد تورهای برگزار شده کشتی کروز از سوی شرکت نیلفام سیر پردیس، به ما این تجربه را داده است تا به بهترین نحو مسافرت شما را برنامه ریزی کنیم. از خدمات قبل از سفر تا کلیه ابهامات و نگرانی هایی که برای حتی مسافرانی که برای اولین بار به سفر اروپایی و دیگر نقاط جهان میروند، همه و همه جز اولویت های ما هستند. برای اطلاع از آخرین اطلاعات، در صفحه ی نخست عضو سایت شوید و اولین نفر از تخفیفات و تورها اطلاع پیدا کنید.
شرکت MSC با در اختیار داشتن ناوگانی مدرن و لوکس، در سرتاسر جهان سفرهایی رویایی را برای مسافرین خود فراهم مینماید. برای آشنایی هرچه بیشتر با کشتی های کروز MSC به بخش مربوطه در همین وبسایت رجوع فرمایید.
در سال ۱۳۹۵ شرکت نیلفام سیر پردیس در قدمی دیگر پیرو سیاست گسترش خدمات مستقیم خود، در شهر رم موفق به امضای قرارداد با شرکت راه آهن ملی ایتالیا Trenitalia شد تا ازین پس کلیه خدمات این شرکت مهم در صنعت گردشگری اروپا را با صرفه جویی در زمان و هزینه مسافران ایرانی در اختیار هموطنان قرار دهد. در ادامه ی گسترش خدمات مستقیم و بدون واسطه در بالاترین سطح، شرکت نیلفام موفق شد در زمستان ۱۴۰۲ پس از اخذ مجوزهای گوناگون از اداره مهاجرت و شهروندی کانادا، در شهر ونکوور کانادا نسبت به ثبت شرکت نیلفام مهاجرت اقدام کند تا در زمینه اخذ ویزای کانادا در بالاترین سطح به ارائه خدمات اقدام کند، جهت مشاهده خدمات ومجوزهای نیلفام مهاجرت میتوانید اینجا را کلیک کنید..
خدمات ما عبارتند از
  • برگزاری مستفیم تورهای اروپایی با بهترین کیفیت و قیمت
  • رزرو هتل در سراسر جهان
  • رزرو پرواز با بهترین نرخ
  • رزرو کشتی کروز و تورهای کشتی کروز
  • صدور بیمه نامه مسافرتی
  • هتل و تورهای استانبول
  • خدمات ویزای کانادا
  • مشاوره اخذ انواع ویزا