چرا سفر با کشتی کروز

راحتی دسترسی به مقاصد مختلف

Previous
Next

تمامی مقاصد مورد نظر خود را در یک برنامه سفر بی نظیر بازدید کنید. این بدان معنی است که فقط یکبار چمدان خود را باز میکنید و در کابین لوکس خود نیاز به حمل و نقل چمدان بین مقاصد مختلف نیستید. همچنین دیگر نیاز به گذراندن مراحل وقت گیر ورود و خروج هواپیما نخواهید داشت و در کل اقامتی دلپذیر برای شما خواهد بود.

بدون رقیب برای همه افراد خانواده

Previous
Next

هیچ تعطیلات دیگری نمیتواند در این اندازه به همه اعضای خانواده خدمات ارائه کند. بچه ها از سرگرمی های فوق العاده در تمامی طول روز بهره میبرند، از استخر و بازی های ویدئویی تا فعالیتهای کلوپ مخصوص خود. همه اینها در مکانی امن و تحت نظارت انجام میپذیرد. در نتیجه زمانی که والدین در حال گذراندن لحظات آرام و استفاده از امکانات کشتی هستند، با آرامش ذهنی به گذراندن زمان میپردازند. و از آنجایی که در هر ساعت برای هر کس سرگرمی خاصی وجود دارد، میتوانید مطمئن باشید که تعطیلاتی رویایی را خواهید داشت.

تجربه فرهنگهای عجیب بدون نگرانی

Previous
Next

سفر با کشتی های کروز ام اس سی اکتشاف در سفر را برای شما آسوده میسازد زیرا تمامی کارهای زیرساختی از قبل برای اکتشاف مقاصد جدید توسط شما انجام گرفته است. ارزش این کار در آن است که شما میخواهید عجیب ترین فرهنگها و مقاصد جهان را تجربه کنید. چه بخواهید بصورت انفرادی به ماجراجویی بپردازید و یا با راهنمایان محلی گردشگری، متخصصان ما تمامی جزئیات را در نظر میگیرند

کشتی هایی همانند شهرهایی بر روی دریا

Previous
Next
ناوگان کشتی های فوق مدرن شرکت کشتی های کروز ام اس سی بسیار فراتر از یک مرکز تفریحی شناور هستند، میتوان گفت آنها شهرهای شناور بر روی آب هستند. شما در مرکز این شهرها زندگی میکنید و تمامی جاذبه های آن در دسترس و نزدیکی شما هستند که از جمله آنها کافه های ایتالیایی، بوتیک، مغازه های تک سفری، دامنه وسیعی از غذاهای طبخ شده به سبک واقعی مدیترانه ای، رستورانهایی با غذاهای خوشمزه از سراسر جهان، پیست پیاده روی، مینی گلف، مینی بولینگ، بسکتبال، تنیس، استخرهای متعدد با سرسره آبی، سولاریوم، سالن بدن سازی، مرکز زیبایی ، کلوپ بچه ها و بازی های دنیای مجازی ، موسیقی زنده، سالن آمفی تئاتر، تجهیزات پزشکی، اینترنت، تلویزیون ماهواره ای و بسیاری امکانات دیگر میباشد.
 

لحظات رمانتیک و خاص

هیچ تعطیلاتی نمتواند به اندازه سفر با کشتی های کروز ام اس سی برای شما لحظاتی خاص و آسوده خاطر را فراهم آورد. از سرو صبحانه در کابین تا تفریحاتی در کلاس جهانی همگی به شما نوید یک سفر فوق العاده را میدهد.

سرگرمیهایی فرای چیزی که به ذهنتان میرسد

سلیقه شما هرآنچه که باشد در کشتی های کروز ام اس سی دنیایی از انتخاب خواهید داشت. از تجهیرات ورزشی گرفته تا نمایش های زنده ، بازی های کامپیوتری، سینمای ۴بعدی، کارگاه های هنری، کلاسهای یوگا و بسیاری فعالیتهای دیگر.. وقتی شما کشتی های کروز را انتخاب میکنید، در واقع تمامی مشکلات یک سفر تفریحی را پشت سر میگذارید زیرا به تمامی دغدغه های شما از قبل فکر شده است تا تعطیلاتی فوق العاده را برای شما به ارمغان آوریم. این مسائل شامل شماره پرواز و زمان رسیدن شما، گشت های شهری چه به صورت گروهی و یا انفرادی، ترانسفر فرودگاهی و غیره میشود.

چرا سفر با کشتی کروز ام اس سی؟

تفریحات در کشتی های کروز ام اس سی

همواره در ام اس سی تلاش میشود چشمان مسافران را از تعجب باز نگه داشته شود! اجراهای گروه های بین المللی و حرفه ای در سراسر کشتی لحظات آرامش بخشی را برای شما به ارمغان می آورد. اوج این لحظات را میتوانید هر شب در سالن نمایش بسیار بزرگ و مجهز کشتی تجربه کنید. به علاوه، گروه سرگرمی ام اس سی نخواهد گذاشت حتی لحظه ای را بدون سرگرمی در کشتی سپری کنید.
 

گشتهای شهری در تورهای کشتی کروز ام اس سی

تجربه های فراموش نشدنی مکانهایی فوق العاده را با طراحی خاص تیم ۱۲۶ نفره مشاوران سفر ام اس سی میتوانید در بیش از ۲۰۰۰ برنامه سفر در ۱۹۰ شهر و ۷۳ کشور به لذت های خود اضافه کنید.
 

غذاها در کروز ام اس سی

Previous
Next
غذای خوب نکته ای فراموش نشدنی در مرکز کار کشتی های کروز ام اس سی میباشد. رستورانهایی که به شکلی بسیار لوکس طراحی شده اند و بوفه ای بسیار بزرگ که آشپزها در روبروی شما در حال پخت و پز با مواد غذایی با برترین کیفیت هستند.
 

سرگرمی های خانوادگی در سفر با کشتی کروز

کشتی های کروز ام اس سی، بعنوان یکی از حامیان یونیسف همواره توجه بخصوصی به کودکان دارد. این کشتی ها با استفاده از برندهایی مثل چیکو، لگو و مربیان حرفه ای سفری ویژه را برای کودکان برنامه ریزی میکند.

ورزش و تناسب اندام در تورهای کشتی کروز

سالن ورزش مجهز در کشتی که هنگام ورزش نمایی پانورامیک از دریا روبروی شما خواهد بود. همچنین امکان ورزش با مربی شخصی، کلاس های یوگ، زمین تنیس، والیبال، بسکتبال، پیست پیاده روی و …. از امکانات ورزشی کشتی های کروز ام اس سی میباشد. همچنین با استفاده از سالن سونا و جکوزی سرپوشیده با نمای دریا، آرامشی بی همتا برای شما فراهم خواهد آمد.
 
تور های کشتی کروز، صرفه جویی در هزینه های سفر – نیلفام نماینده رسمی کروز MSC
چند راز برای سفر با کشتی های کروز – نیلفام برگزارکننده تخصصی تورهای کشتی کروز
چرا تور اروپا را با کشتی کروز باید تجربه کرد – نیلفام آژانس تخصصی تورهای کشتی کروز
پنج دلیل برای سفر با کشتی کروز در نوروز – نیلفام نخستین نماینده کروز MSC در ایران