تور کشتی کروز - نیلفام نخستین نماینده کروز ام اس سی در ایران - کروز اروپا بهترین نرخ

کشتی کروز msc grandiosa تور
تور کشتی کروز پاییز ۱۴۰۰
برای مشاهده تورها کلیک کنید

تور های منتخب کشتی کروز دارای تخفیف و آفر ویژه

تورهای کشتی کروز پاییز و زمستان

تورهای کشتی کروز تابستان ۹۸

تور های کشتی کروز در مسیر امارات (خلیج فارس)

تورهای کشتی کروز برگزار شده و منقضی

lounges7 کشتی کروز Meraviglia

نام کشتی کروز: MSC Meraviglia
تاریخ حرکت: ۳ فروردین- مدت ۸ روز
مقاصد: ایتالیا اسپانیا فرانسه
قیمت از ۱۰۵۰ یورو + هزینه پرواز

مشاهده تور کشتی کروز »
Bellissima1 کشتی کروز

نام کشتی کروز: MSC Bellissima
تاریخ حرکت: ۱۴دی ویژه ژانویه – مدت ۱۱ روز
مقاصد: ایتالیا اسپانیا فرانسه مالت
قیمت از ۱۲۹۰ یورو + هزینه پرواز

مشاهده تور کشتی کروز »
سیربنی-یاس۲

نام کشتی کروز: MSC Splendida
تاریخ حرکت: پاییز و زمستان ۹۷- مدت ۸ روز
مقاصد: امارات – عمان
قیمت از ۷۰۰ یورو + هزینه پرواز

مشاهده تور کشتی کروز »
lounges1 کشتی کروز Meraviglia

نام کشتی کروز: MSC Bellissima
تاریخ حرکت: ۴ فروردین- مدت ۸ روز
مقاصد: ایتالیا اسپانیا فرانسه مالت
قیمت از ۱۱۹۰ یورو + هزینه پرواز

مشاهده تور کشتی کروز »
کشتی کروز تور بهار

نام کشتی کروز: MSC Seaview
تاریخ حرکت: ۸ خرداد- مدت ۸ روز
مقاصد: ایتالیا اسپانیا فرانسه
قیمت از ۱۲۹۰ یورو + هزینه پرواز

مشاهده تور کشتی کروز »

تور کشتی کروز و مزایای سفر با کشتی های کروز

Divina کشتی کروز ۲

شرکت نیلفام سیر پردیس، از ابتدای شروع به فعالیت خود بصورت تخصصی بر روی تورهای کشتی کروز متمرکز بوده و این امر در کنار دانش و شناخت مدیران و کارکنان این شرکت از سفرهای دریایی باعث شده است تا مسافران با آگاهی کامل به انتخاب مسیر و کشتی کروز و در نهایت رزرو تور کشتی کروز اقدام کنند. ما همواره قبل از شروع سفر و شروع به فروش تور کشتی کروز نیازها و توقعات مسافران را بررسی و سعی میکنیم با تجربه خود مسافران را بگونه ای آماده سفر کنیم که دچار بسیاری از هزینه های پنهانی و عوامل غیرمترقبه در حین سفر نشوند. برخی مواقع حتی مسافران از کلیه خدماتی که بصورت رایگان در اختیار آنها قرار دارد نیز اطلاع کامل ندارند که این باعث میشود در واقع از بخشی از هزینه ای که پرداخت کرده اند استفاده نکنند. 

در شرکت نیلفام همیشه نظرات مسافران پس از سفر بررسی و سعی بر برطرف کردن تمامی نکات خواهد شد که این کار بصورت روزافزون بر روی کیفیت و رضایت مسافران تاثیرگذار بوده است. افتخار ما رضایت مسافران و معرفی ما به دیگران است.

راحتی جابجایی بین شهرها در تورهای کشتی کروز

 
تور کشتی کروز به شما اجازه میدهد تمامی مقاصد مورد نظر خود را در یک برنامه سفر بی نظیر بازدید کنید. این بدان معنی است که فقط یکبار چمدان خود را باز میکنید و در کابین لوکس خود نیاز به حمل و نقل چمدان بین مقاصد مختلف نیستید. همچنین با رزرو کردن یک تور کشتی کروز دیگر نیاز به گذراندن مراحل وقت گیر ورود و خروج هواپیما نخواهید داشت و در کل اقامتی دلپذیر برای شما خواهد بود.
 

اقامت در شهری شناور با تورهای کشتی کروز

 
 ناوگان کشتی های فوق مدرن شرکت کشتی های کروز ام اس سی بسیار فراتر از یک مرکز تفریحی شناور هستند، میتوان گفت آنها شهرهای شناور بر روی آب هستند. شما با رزرو یک تور کشتی کروز در مرکز این شهرها زندگی میکنید و تمامی جاذبه های آن در دسترس و نزدیکی شما هستند. از جمله آنها کافه های ایتالیایی، بوتیک، مغازه های تک سفری، دامنه وسیعی از غذاهای طبخ شده به سبک واقعی مدیترانه ای، رستورانهایی با غذاهای خوشمزه از سراسر جهان، پیست پیاده روی، مینی گلف، مینی بولینگ، بسکتبال، تنیس، استخرهای متعدد با سرسره آبی، سولاریوم، سالن بدن سازی، مرکز زیبایی ، کلوپ بچه ها و بازی های دنیای مجازی ، موسیقی زنده، سالن آمفی تئاتر، تجهیزات پزشکی، اینترنت، تلویزیون ماهواره ای و بسیاری امکانات دیگر میباشد. در واقع شما با انتخاب یک تور کشتی کروز ، امکانات زیادی را در اختیار خواهید داشت.
 

تور کشتی کروز و مواجهه با فرهنگ های متفاوت

 
سفر با کشتی های کروز ام اس سی اکتشاف در سفر را برای شما آسوده میسازد. زیرا تمامی کارهای زیرساختی از قبل برای اکتشاف مقاصد جدید توسط شما انجام گرفته است. ارزش این کار در آن است که شما میخواهید عجیب ترین فرهنگها و مقاصد جهان را تجربه کنید. چه بخواهید بصورت انفرادی به ماجراجویی بپردازید و یا با راهنمایان محلی گردشگری، متخصصان ما تمامی جزئیات سفر با یک تور کشتی کروز را در نظر میگیرند
 

تور کشتی کروز، تعطیلاتی مناسب برای همه اعضای خانواده

 
هیچ تعطیلات دیگری نمیتواند در این اندازه به همه اعضای خانواده خدمات ارائه کند. با رزرو تور کشتی کروز بچه ها از سرگرمی های فوق العاده در تمامی طول روز بهره میبرند، از استخر و بازی های ویدئویی تا فعالیتهای کلوپ مخصوص خود. همه اینها در مکانی امن و تحت نظارت انجام میپذیرد. در نتیجه زمانی که والدین در حال گذراندن لحظات آرام و استفاده از امکانات کشتی کروز هستند، با آرامش ذهنی به گذراندن زمان میپردازند. و از آنجایی که در هر ساعت برای هر کس سرگرمی خاصی وجود دارد، میتوانید مطمئن باشید که تعطیلاتی رویایی را خواهید داشت.
 

تفریحات بی پایان در تورهای کشتی کروز

 
  سلیقه شما هرآنچه که باشد در کشتی های کروز ام اس سی دنیایی از انتخاب خواهید داشت. از تجهیرات ورزشی گرفته تا نمایش های زنده ، بازی های کامپیوتری، سینمای ۴بعدی، کارگاه های هنری، کلاسهای یوگا و بسیاری فعالیتهای دیگر… وقتی شما کشتی کروز را انتخاب میکنید، در واقع تمامی مشکلات یک سفر تفریحی را پشت سر میگذارید زیرا به تمامی دغدغه های شما از قبل فکر شده است تا تعطیلاتی فوق العاده را برای شما به ارمغان آوریم. این مسائل شامل شماره پرواز و زمان رسیدن شما، گشت های شهری چه به صورت گروهی و یا انفرادی، ترانسفر فرودگاهی و غیره میشود.

برای مشاهده ناوگان کشتی های کروز شرکت MSC میتوانید به صفحه معرفی کشتی های کروز در بالای صفحه رجوع کنید و یا بر روی اینجا کلیک کنید. در حال حاضر شرکت MSC دارای ۱۷ کشتی کروز مدرن میباشد و ۲ کشتی کروز دیگر در حال ساخت هستند تا به ناوگان این شرکت در سال های آینده بپیوندند.